RC0805BR-072K1L
MFR.Part #
RC0805BR-072K1L
JLCPCB Part #
C5842476
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.1kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS