RC0805BR-07140KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0805BR-07140KL
JLCPCB Part #
C5842474
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS