RC0603JR-135R6L
MFR.Part #
RC0603JR-135R6L
JLCPCB Part #
C6263924
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS