RC0603JR-133M9L
MFR.Part #
RC0603JR-133M9L
JLCPCB Part #
C5862120
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS