RC0603JR-13330KL
MFR.Part #
RC0603JR-13330KL
JLCPCB Part #
C5842464
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS