RC0603JR-131R2L
MFR.Part #
RC0603JR-131R2L
JLCPCB Part #
C6965819
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 100mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS