RC0603JR-131K3L
MFR.Part #
RC0603JR-131K3L
JLCPCB Part #
C5717226
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS