RC0603JR-13100RP
MFR.Part #
RC0603JR-13100RP
JLCPCB Part #
C5862085
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS