RC0603JR-10750RL
MFR.Part #
RC0603JR-10750RL
JLCPCB Part #
C20162412
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS