RC0603JR-10510RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0603JR-10510RL
JLCPCB Part #
C7274278
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS