RC0603JR-1024KL
MFR.Part #
RC0603JR-1024KL
JLCPCB Part #
C20162374
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS