RC0603JR-07910RP
MFR.Part #
RC0603JR-07910RP
JLCPCB Part #
C5862036
Description
-55℃~+155℃ 100mW 910Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS