RC0603JR-07910KL
MFR.Part #
RC0603JR-07910KL
JLCPCB Part #
C141274
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS