RC0603JR-075K1L
MFR.Part #
RC0603JR-075K1L
JLCPCB Part #
C14677
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS