RC0603JR-0756RL
MFR.Part #
RC0603JR-0756RL
JLCPCB Part #
C127448
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS