RC0603JR-07360RP
MFR.Part #
RC0603JR-07360RP
JLCPCB Part #
C20162347
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS