RC0603JR-072R2L
MFR.Part #
RC0603JR-072R2L
JLCPCB Part #
C137638
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS