RC0603JR-072K4L
MFR.Part #
RC0603JR-072K4L
JLCPCB Part #
C127450
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS