RC0603JR-07270RL
MFR.Part #
RC0603JR-07270RL
JLCPCB Part #
C137641
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS