RC0603JR-0724KP
MFR.Part #
RC0603JR-0724KP
JLCPCB Part #
C7038060
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS