RC0603JR-0715KP
MFR.Part #
RC0603JR-0715KP
JLCPCB Part #
C20162330
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS