RC0603JR-07130RL
MFR.Part #
RC0603JR-07130RL
JLCPCB Part #
C276293
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS