RC0603FR-7W5K62L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0603FR-7W5K62L
JLCPCB Part #
C6263901
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS