RC0603FR-7W47KL
MFR.Part #
RC0603FR-7W47KL
JLCPCB Part #
C6751797
Description
-55℃~+155℃ 200mW 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS