RC0603FR-7W33K2L
MFR.Part #
RC0603FR-7W33K2L
JLCPCB Part #
C7336406
Description
-55℃~+155℃ 200mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS