RC0603FR-7W1K3L
MFR.Part #
RC0603FR-7W1K3L
JLCPCB Part #
C6164741
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS