RC0603FR-7W14KL
MFR.Part #
RC0603FR-7W14KL
JLCPCB Part #
C6751735
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS