RC0603FR-7W11KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0603FR-7W11KL
JLCPCB Part #
C20162312
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS