RC0603FR-13953KL
MFR.Part #
RC0603FR-13953KL
JLCPCB Part #
C5859520
Description
-55℃~+155℃ 100mW 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS