RC0603FR-13806KL
MFR.Part #
RC0603FR-13806KL
JLCPCB Part #
C6378459
Description
-55℃~+155℃ 100mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS