RC0603FR-1375KL
MFR.Part #
RC0603FR-1375KL
JLCPCB Part #
C20162285
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS