RC0603FR-13523RL
MFR.Part #
RC0603FR-13523RL
JLCPCB Part #
C6164708
Description
-55℃~+155℃ 100mW 523Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS