RC0603FR-134K22L
MFR.Part #
RC0603FR-134K22L
JLCPCB Part #
C6164699
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS