RC0603FR-13374KL
MFR.Part #
RC0603FR-13374KL
JLCPCB Part #
C5717149
Description
-55℃~+155℃ 100mW 374kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS