RC0603FR-132M49L
MFR.Part #
RC0603FR-132M49L
JLCPCB Part #
C20162256
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS