RC0603FR-132K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0603FR-132K2L
JLCPCB Part #
C3032396
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS