RC0603FR-13160RL
MFR.Part #
RC0603FR-13160RL
JLCPCB Part #
C6961920
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS