RC0603FR-13127KL
MFR.Part #
RC0603FR-13127KL
JLCPCB Part #
C7274094
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS