RC0603FR-13100KP
MFR.Part #
RC0603FR-13100KP
JLCPCB Part #
C6378357
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS