RC0603FR-1088R7L
MFR.Part #
RC0603FR-1088R7L
JLCPCB Part #
C6961907
Description
-55℃~+155℃ 100mW 88.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS