RC0603FR-10820RL
MFR.Part #
RC0603FR-10820RL
JLCPCB Part #
C4258114
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS