RC0603FR-106K65L
MFR.Part #
RC0603FR-106K65L
JLCPCB Part #
C6378349
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS