RC0603FR-1051K1L
MFR.Part #
RC0603FR-1051K1L
JLCPCB Part #
C7336233
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS