RC0603FR-10470KL
MFR.Part #
RC0603FR-10470KL
JLCPCB Part #
C4225372
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS