RC0603FR-103R9L
MFR.Part #
RC0603FR-103R9L
JLCPCB Part #
C7336226
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS