RC0603FR-103K3L
MFR.Part #
RC0603FR-103K3L
JLCPCB Part #
C7274044
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS