RC0603FR-10390KL
MFR.Part #
RC0603FR-10390KL
JLCPCB Part #
C7336215
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS