RC0603FR-102R15L
MFR.Part #
RC0603FR-102R15L
JLCPCB Part #
C5859235
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.15Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS