RC0603FR-102K32L
MFR.Part #
RC0603FR-102K32L
JLCPCB Part #
C5717088
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS