RC0603FR-10205KL
MFR.Part #
RC0603FR-10205KL
JLCPCB Part #
C5842324
Description
-55℃~+155℃ 100mW 205kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS